00 421 (0)948 940 490   info@diamantis.sk
 

Vítame Vás na našich stránkach.

         

      Toto remeslo sa v našej rodine traduje už niekoľko generácii. Naše šperky sú výsledkom ručnej práce, takže každý jeden vyrobený šperk je pre nás rovnako dôležitý , bez rozdielu v cene či náročnosti vyhotovenia. Sídlime v meste Nitra.

 Spolupracujeme s certifikovanými firmami a dodávateľmi, sledujeme medzinárodne trendy v tejto oblasti, a preto sú naše šperky jedinečné svojím dizajnom, a originálne v porovnaní s konkurenčnými spoločnosťami. 

 Prezentované  šperky sú vyrobené precíznymi metódami, ktoré sú rokmi overené, čiže vyskúšané a spoľahlivé, a keďže sa jedná o ručnú výrobu, vieme ich prispôsobiť Vaším predstavám, napríklad farebným prevedením, množstve vsadených kamienkov, zirkónov, prírodných kamienkov alebo diamantov, a v prípade prírodných kamienkov a diamantov obdržíte aj certifikát tzv. "rodný list", v ktorom sú uvedené všetky informácie o nich.  

 Naše šperky nemáme pomenované CLASSIC alebo LUXURY, lebo všetky šperky rešpektujeme rovnako a na prvom mieste je u nás vždy KVALITA . V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete informovať ohľadne šperkov telefonicky, prostredníctvom emailu, sociálnych sieti, alebo kontaktného formuláru.

 Máte stanovený "BUDGET" (cenový strop), ktorý nechcete prekročiť?! Vieme nájsť pre Vás adekvátne riešenie. Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie, alebo nás kontaktujte a uvedieme Vás do problematiky, vysvetlíme všetko čo potrebujete vedieť, aby ste sa ľahšie rozhodli, a v podstate Vám povieme, že aké sú Vaše možnosti, a urobíme všetko čo je v našich silách, aby sme docielili Vašu spokojnosť. 

 Šperky  pripomínajú dôležité momenty v životoch našich zákazníkov, preto dbáme o to, aby spĺňali tie najprísnejšie normy, a našich zákazníkov informujeme, ako sa o šperky starať, aby  sa z nich tešili veľmi dlho.

 Našou vizitkou sú spokojní zákazníci, ktorí nám potvrdzujú, že odvádzame dobrú pracou tým, že nám zostávajú lojální. 

          

     

 

             

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.